KANNA EXTRAKT (SCELETIUM TORTUOSUM) – EXTREME STRONG

Kód: 126
699 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Nejsilnější extrakt z rostliny Kanna (sceletium tortuosum). Tento premiový produkt je znám svým jedinečným alkaloidovým profilem, jež vyniká trojicí silných alkaloidů messembrin, messembrenon a delta-7-Messembrenon

BALENÍ OBSAHUJE 1g KANNA PREMIUM EXTRAKTU.

Alkaloidový profil:
Mesembrine ±70%
Mesembrenone ≤20%
∆7-Mesembrenone ≤10%

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objevte sílu přírody s Kannou, rostlinou bohatou na unikátní kombinaci alkaloidů: mesembrine, mesembrenone, mesembrenolu a tortuosamiu.

Rostlina pochází z Jižní afriky, kde ji objevili již kdysi dávno tamní domorodci Khoikhoi (Hotentoti) a San (Křováci). Dnes můžeme Kannu dostat ve specializovaných obchodech, nebo na internetu. Kanna se prodává nejčastěji jako drcená bylina, prášek, nebo extrakt.

V dnešní době se kanna vyskytuje prakticky výhradně na území Afriky. Rostlina dorůstá do výšky asi 30 centimetrů, má malé dužinovité lístečky a její bílo – růžovo – žluté květy, se vzdáleně podobají květům sedmikrásky.

Tato sukulentní rostlina byla tradičně využívána k pozitivnímu ovlivnění nálady a jako přirozený způsob, jak zmírnit stres a úzkost mezi místními obyvateli.

UPOZORNĚNÍ: Podle legislativy ČR není tento produkt schváleným výživovým doplňkem, či potravinou. Jedná se pouze o sběratelský předmět !

Produkt je určen výhradně pro dospělé starší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kanna
Hmotnost: 0.001 kg