Kratom Hodonín

Kratom je možný si vyzvednout u nás ve skladu v Břeclavi. Což je 20 km z Hodonín, 30 minut cesty.

13 položek celkem
red bali prod
Red Bali
Skladem
od 219 Kč
69/50G
red maenga
Novinka
od 219 Kč
114/50G
Super Gold
Super Gold
Vyprodáno
od 219 Kč
72/50G
super green prod
Tip
od 349 Kč–38 %
od 219 Kč

Sběratelský předmět.

37/50G
white grade
Novinka
od 219 Kč

Sběratelský předmět ! 

117/50G
Yellow Maeng Da.png
od 219 Kč
75/50G
Nahoru
Další produkty

Kde koupit kratom v Hodonín? 

Často se setkáváme s otázkou, kde v Hodoníně koupit Kratom. S touhle otázkou si již nemusíte lámat hlavu, protože je tu e-shop zenforlife.cz, který se zaměřuje na Hodonín a jeho okolí.  Nakoupit můžete online na našem webu zenforlife.cz a vyzvednou v centru Břeclavi, což je pouze 30 km od Hodonína. Ke každé objednávce při objednávce z Hodonína přidáváme dárek zdarma! Před vyzvednutím nás předem kontaktujte. 

krkratom-hodonin

Tenhle článek slouží jako informační v žádném případě nikoho nenavádí k užití kratomu, jelikož se jedná o sběratelský předmět.

Kratom z Hodonína

Kratom, vědecky známý jako Mitragyna speciosa, je tropický strom původem z jihovýchodní Asie. V posledních letech získává na popularitě po celém světě díky svým potenciálním léčivým vlastnostem. V Hodoníně, stejně jako v mnoha dalších českých městech, se stává stále oblíbenějším. Stále více lidí sbírá a rozšiřuje si sbírku kratomů. 

Původ kratomu z Hodonín

Kratom, vědecky známý jako Mitragyna speciosa, je stálezelený strom původem z jihovýchodní Asie, zejména z Thajska, Malajsie, Indonésie a Papuy Nové Guineje. V těchto oblastech byl tradičně využíván jako domorodý lék po mnoho generací. Místní obyvatelé žvýkali jeho listy pro stimulační účinky, které pomáhaly zvládat fyzickou práci v těžkých podmínkách. Také byl používán k léčbě různých neduhů, jako jsou bolesti, horečka, průjem a jako prostředek k zastavení krvácení.