KANNA EXTRAKT (SCELETIUM TORTUOSUM) – HAPPY CALMING

Kód: 123
499 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Jemný extrakt z kanny původem z Holandska. Jedná se o koncentrovaný extrakt s intenzitou menší než Kanna extrakt – Krystal Premium. Jedná se o 100% přírodní extrakt.

BALENÍ OBSAHUJE 1g KANNA EXTRAKTU.

Alkaloidový profil:
Mesembrine ±60%
Mesembrenone ±20%
∆7-Mesembrenone ±15%

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objevte sílu přírody s Kannou, rostlinou bohatou na unikátní kombinaci alkaloidů: mesembrine, mesembrenone, mesembrenolu a tortuosamiu.

Rostlina pochází z Jižní afriky, kde ji objevili již kdysi dávno tamní domorodci Khoikhoi (Hotentoti) a San (Křováci). Dnes můžeme Kannu dostat ve specializovaných obchodech, nebo na internetu. Kanna se prodává nejčastěji jako drcená bylina, prášek, nebo extrakt.

V dnešní době se kanna vyskytuje prakticky výhradně na území Afriky. Rostlina dorůstá do výšky asi 30 centimetrů, má malé dužinovité lístečky a její bílo – růžovo – žluté květy, se vzdáleně podobají květům sedmikrásky.

Tato sukulentní rostlina byla tradičně využívána k pozitivnímu ovlivnění nálady a jako přirozený způsob, jak zmírnit stres a úzkost mezi místními obyvateli.

UPOZORNĚNÍ: Podle legislativy ČR není tento produkt schváleným výživovým doplňkem, či potravinou. Jedná se pouze o sběratelský předmět !

Produkt je určen výhradně pro dospělé starší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kanna
Hmotnost: 0.001 kg