Shilajit|25g

Kód: 45
Značka: Zenforlife
1 249 Kč
Skladem

Přírodní pryskyřice Shilajit z Himalájí nabitá tělu prospěšnými látkami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zenforlife Shilajit

- Vysokokvalitní shilajit je obvykle tmavě  černý a má lepkavou tvrdou konzistenci. Při zahřátí by se měl stát tekutějším a při ochlazení zase tužit.
Shilajit se nesmí užívat s kovovou lžící. Je vhodné používat dřevěné lžičky nebo dřívka. Doporučujeme například vietnamské hůlky.
- TIP: Je možné do shilajitu ve skleněné doze aplikovat 1 kapku vody přes noc a shilajit vodu absorbuje a změkne.

Co je Shilajit?

Shilajit je čistá pryskyřice pocházející z Himalájí, kde vznikala po miliony let rozkladem rostlin pod vysokým tlakem. Přestože po dlouhou dobu byl Shilajit dobře střeženým tajemstvím himalájských jogínů a ajurvédských léčitelů, dnes můžete jeho blahodárné účinky vyzkoušet na vlastní kůži i vy. 

Jaké má Shilajit/Mumio účinky?

A účinků nabídne Shilajit opravdu hodně - díky obsahu na 85 minerálů v iontové formě je neocenitelným doplňkem stravy vhodným pro všechny, kdo chtějí podpořit své zdraví přirozenou cestou. Za zmínku stojí především obsažená kyselina fulvová, unikátní látka, která pomáhá zefektivňovat přenos živin v těle a odvádět z těla toxické látky. Shilajit je tak ceněný zejména mezi sportovci, kterým pomáhá s reminalizací těla po náročném fyzickém výkonu, regenerací i celkovým zdravím svalů, kostí a kloubů. 

Tím však dlouhý výčet účinků ani zdaleka nekončí. Zatímco ženy ocení příznivý vliv na menstruační komfort, zanedbatelný není vliv na zdraví reprodukčních orgánů. Díky obsahu antioxidantů prospívá imunitnímu systému a chrání tělo před oxidativním stresem, který způsobuje předčasné stárnutí buněk. Zároveň má adaptogenní vlastnosti, čím pomáhá dále chránit tělo před důsledky nadměrného stresu. Není divu, že se této černé pryskyřici přezdívá elixír mládí!

shilajit-schvalene-tvrzeni

Odkud Váš shilajit pochází?

Aby byly účinky skutečně citelné, klíčovým faktorem je místo původu. Náš Shilajit je získáván na úpatí Himalájí, díky čemuž nabídne špičkovou kvalitu, 100% čistotu a maximální obsah účinných látek. Naopak neobsahuje žádné škodlivé chemické látky nebo těžké kovy. 

Dávkování shilajitu

Vzhledem k vysoké koncentraci účinných látek je vhodné Shilajit užívat pouze v malých dávkách. Užívat ho můžete jak vnitřně, tak ve formě roztoku na kůži, kdy přispívá k úlevě při ekzémech a kožních obtížích. davkovani-shilajit

uzivani-shilajit

 

zdroje:

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/22557121/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6364418/

Doplňkové parametry

Kategorie: Shilajit
Hmotnost: 0.025 kg