Protipachová taška - HL420 SPACE BAG

Kód: 141
Značka: HIGHLIFE420
899 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Chceš své  konopí přenášet diskrétně, aniž by to vzbudilo nechtěnou pozornost? Máme pro tebe ideální řešení! Naše technologicky pokročilá „smell proof“ taštička  je odolná proti pachům, vodě i nechtěnému otevření.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nepropustí ani špetku jakéhokoliv aroma !

Tato taška 2v1 nabízí flexibilitu nošení: můžeš ji nosit jako batoh nebo jako dust bag okolo těla.

Taška je vyrobená z velmi odolného materiálů a několika filtračních tkanin.

Pro zvýšenou bezpečnost je vybavena speciálním zámkem s pin kódem.

Aktivní uhlí, které 100% pohlcuje zápach
Vodotěsný zip s gumovou vložkou
Speciální zámek s pin kódem

Značka HIGHLIFE420 vznikla v roce 2015 spojením nápadů a zkušeností mladých umělců a kreativních lidí s chutí přinést něco nové.

 Nabízíme vám jedinečné limitované oblečení a konopné produkty značky HIGHLIFE420.

Veškeré naše produkty si samy dáváme zakázkově vyrábět aby jsme vám mohli dopřát nejvyšší možnou kvalitu na trhu, taktéž jsou laboratorně testovány, certifikovány v České republice.

Jsou 100% organické a díky použití nejrůznějších typů extrakčních metod dokážeme zabezpečit tu nejvyšší možnou kvalitu na které nám opravdu záleží a právě díky tomu je každý náš produkt jedinečný.

Veškeré CBD,CBG a CBN produkty v naší nabídce mají punc certifikátu bezpečnosti a splňují tak všechny zákonné povinnosti a požadavky EU.

Do každého z našich produktů od vývoje až po výrobu vkládáme obrovské množství energie, na to aby se dostal až k vám musí každý z našich produktů projít i několikaměsíčním testováním, než se dostane do prodeje.